flag

ÁLLÁSAJÁNLAT

Területi képviselő, gép-és alkatrész kereskedő

Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar és Borsod-Abaúj-Zemplén megyék területére értékesítő kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, megszerzése

  • Ajánlatok készítése, nyomon követése

  • Aktív részvétel az értékesítési csapat céljainak megvalósításában

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

  • B kategóriás jogosítvány

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • eredményorientált és ügyfélközpontú gondolkodásmód,

  • jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés,

  • rugalmas és határozott személyiség,

  • pontosság, megbízhatóság

Előny:

  • Angol vagy német nyelv ismerete

  • kiváló tárgyalókészség,

  • szolgáltatások értékesítése területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,

  • folyamatos szakmai képzést a legújabb technikák terén,

  • munkavégzéshez szükséges eszközök,

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem

  • Területi képviselő

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, szakmai önéletrajzával az alábbi e-mail címen:

panni.volosinovszki@t-online.hu

flag

Újdonságok Kérem tekintse meg újdonságainkat!

AdBlue kocsi az egyszerű utántöltéshez